У КИЄВІ ПРОЙДЕ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД – ІСТОРИЧНЕ РАЛІ

09.08.2023 22:48

24 серпня Київський Міський АвтоМото Клуб (КМАМК) проведе у столиці ралі на історичних автомобілях «УКРАЇНСЬКА ЛЕГЕНДА». Захід спрямовано на об’єднання ретро авто/мото спільноти задля допомоги нашим побратимам.

Збираємо на «пташок» для ЗСУ (Вч А4742, батальон 411 ОБ БпАК).
Мета збору – придбання DJI Mavic 3 - 95 500 грн, DJI Mavic 3E - 123 500 грн, DJI Mavic 3 Fly More Combo - 117 500 грн, DJI Mavic 3T - 238 000 грн, Autel EVO Max 4T - 360 000 грн.
Ціль - 934 500 тис.грн

У благодійному пробігу можуть брати участь автомобілі випущені виключно до 1998 року, вони поділятимуться на дві групи: Sport та Vintage, які, в свою чергу, будуть розділені на класи за роком випуску та об’ємом двигуна. Є і окремий клас для ретро мото, ми запрошуємо учасників на своїх «конях» до 1998 року випуску.


Рух учасників буде проходити вулицями міста за маршрутом та тільки в рамках Правил Дорожнього руху України. Не чекайте на шалені швидкості та гуркіт моторів, ефектні дріфти та боротьбу за долі секунди. Головна ідея – красиво і з задоволенням проїхати від старту до фінішу.

Для гостей благодійного заходу, буде організовано ретро-таксі, де кожен відвідувач, за донат, може проїхати маршрутом історичного ралі «УКРАЇНСЬКА ЛЕГЕНДА».

Ми також запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у конкурсі «Міс та Містер Елеганція» та патріотичної народної пісні - «Народний самоспів». Найкращі образи та голоси будуть відмічені подарунками від організаторів.

В цей складний для кожного час ми об’єднуємось однією ідеєю і запрошуємо усіх бажаючих долучитись до ініціативи КМАМК.

Зустріч учасників - 24 серпня, 10:00, пам’ятник Засновникам Києва.
Старт пробігу – 14:00.
Благодійний внесок за участь – 1000 грн
Фініш пробігу - Культурно-мистецький комплекс «Співоче поле».

Цим благодійним пробігом КМАМК започаткує традиційне історичне ралі «УКРАЇНСЬКА ЛЕГЕНДА» (наша сторінка www.facebook.com/events/245220975119401/), яке, після нашої ПЕРЕМОГИ, організатори планують проводити в Україні щороку.

***

- Реєструйте свої авто на участь вже зараз за посиланням https://forms.gle/CbsNFqP4x3eTsp4a6
- Маєш ретро мото? Тоді бери друзів та заповнюй анкету на участь онлайн тут https://forms.gle/GVbaShDTSdcJJjaF8

Саме ви будете відкривати історичне ралі «УКРАЇНСЬКА ЛЕГЕНДА» на своїх «залізних конях».

***

Бажаєте допомогти вже зараз на «пташок» для ЗСУ? Для цього створена МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/9HQeGzYSi7 Єднаймося задля перемоги!

***

Увесь час свого існування КМАМК є активним учасником суспільного життя рідного Києва та всієї України. Ми прагнемо відродити історичну та культурну спадщину нашого народу, а сьогодні ми всіма силами допомагаємо у боротьбі за визволення країни та підтримуємо тих, кому потрібна допомога.

Ми не знаємо, що буде завтра але цінуємо кожен день і можливість допомогти. Долучайтесь і ви.

Віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

Теги: