ШАХТАР - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2022-23

28.05.2023 19:37

За тур до фінішу сезону донецький "Шахтар" виборов 14-й в історії чемпіонський титул. У неділю підопічні Ігора Йовічевича розгромили свого головного конкурента у боротьбі за титул "Дніпро-1" і стали недосяжні для переслідувачів.

"Гірники" відкрили рахунок вже в дебюті матчу - точний удар з-за меж штрафного майданчика завдав Бондаренко. Остаточно усі питання "Шахтар" зняв на початку другого тайму. Спочатку Сікан реалізував вихід віч-на-віч, а ще через чотири хвилини Степаненко встановив остаточний рахунок - 3:0.

"Шахтар" завоював чемпіонський титул та право зіграти у груповому турнірі Ліги чемпіонів.