УЛАМКИ ДРОНІВ ВПАЛИ НА ТЕРИТОРІЮ БАЗИ КИЇВСЬКОГО ДИНАМО

21.12.2022 08:32

Американський телеканал CNN завітав у гості до клубної бази київського "Динамо", висвітлюючи воєнну агресію росії проти України.

У день перебування знімальної групи CNN у Києві енергетична інфраструктура столиці та області була атакована російськими дронами іранського виробництва, уламки яких впали і на територію бази київського "Динамо".

На щастя, співробітники та розташування команди не постраждали, до того ж обстріли не завадили святу футболу - проведенню фінальних матчів дитячого турніру серед гравців 2011 року народження, на який завітали понад 30 команд із різних куточків України. Після скасування повітряної тривоги юні футболісти вийшли на поле критого манежу "Динамо", щоб виявити найкращих в улюбленій справі та зберегти майбутнє українського футболу.


Вражені хоробрістю українських дітей, журналісти CNN випустили два сюжети про життя Києва та "Динамо" в час війни, розповівши всьому світу про російські атаки, спрямовані на знищення української цивільної інфраструктури, та незламність українців, які продовжують звичне життя, незважаючи на щоденну загрозу.

Теги: Динамо Київ, Футбол, Спорт