РУХ ОБІГРУЄ ІНТЕР ТА ВИХОДИТЬ ДО 1/8 ЮНАЦЬКОЇ ЛІГИ УЄФА

08.02.2023 17:51

Львівський «Рух» U-19 на першій стадії плей-офф Юнацької Ліги УЄФА обіграв однолітків з «Інтера» U-19 і вийшов до 1/8 фіналу престижного турніру.

Основний час зустрічі завершився внічию – 1:1. У першому таймі відзначився гравець української команди Панченко. Але незадовго після перерви Еспозіто встановив рівновагу в рахунку.

Екстра-таймів у цьому турнірі не передбачено і доля путівки до наступного кола вирішувалася у серії пенальті. Тренерський штаб «Руху» пішов на тактичний хід – місце у воротах замість Герети зайняв Ванівський. Можливо, саме це й допомогло львів'янам виграти серію – 4:3 та пройти «Інтер».